instalacje centralnego odkurzacza

Oferujemy Państwu usługi z zakresu:

jednostka centralna

 

 

 

Oferujemy Państwu najwyższej jakości instalacje i jednostki firmy AERTECNICA SA, która jest  światowym liderem rynku systemów centralnego odkurzania, wyznaczającym kierunki rozwoju tej branży. Poprzez nieustanne ulepszanie istniejących rozwiązań oraz innowacyjne patenty, zwiększające komfort i trwałość produktów, jest dziś synonimem, niedoścignionej przez konkurencję, najwyższej klasy produktów.

 

jednostka centralna

Gniazda ssące to jedyne, widoczne przez cały czas elementy systemu. Warto zatem wybrać te które będą odpowiednie do wnętrza. Posiadamy szeroki wybór rozwiązań, różniących się miedzy sobą kolorem, kształtem i materiałem z jakiego są wykonane.

 

 

Decyzję na temat wyboru gniazd ssących należy podjąć już na etapie montażu rurociągów w ścianach. Każdy typ gniazd ( AIR, QUADRO, TECH itd. )  wymaga innej puszki montażowej, która musi być zamontowana w ścianie w czasie jej wykańczania ( tynkowania, malowania itp.). 

Solidnie i bezpiecznie!

Rury, kolana i złączki firmy AERTECNICA  są bezpieczne i solidne ponieważ zostały zaprojektowane dla europejskich budynków murowanych. Posiadają średnicę 50mm, a grubość ich ścianki wynosi 2,1mm. Dzięki temu są twarde, i bardzo trudno je zniekształcić. Mogą być zalane dużą warstwą betonu i nie spowoduje to ich spłaszczenia. Nie muszą być specjalnie zabezpieczane, nawet przy minimalnej 10 cm warstwie wylewki.

materiały instalacyjne

System Centralnego Odkurzania gwarantuje w Twoim domu:

Jak to działa?

Elementy systemu centralnego odkurzania AERTECNICA powstają zgodnie z Systemem Zarządzania Jakością UNI EN ISO 9001 oraz Systemem Zarządzania środowiskiem UNI EN ISO 14001. Zostały zaprojektowane i wyprodukowane w Unii Europejskiej, zgodnie z obowiązującymi tu normami dotyczącymi jakości i bezpieczeństwa.
Przystosowane do panujących w Europie warunków klimatycznych oraz istniejącego tu budownictwa, są solidne i trwałe. 

(2012-07-09)